Maxi Yacht Rolex Cup 2014
2014.09.11. 10:55
Egyben a Mini maxi osztály világbajnoksága. És ahogy az ezekben a körökben szokás, hát nem akárhol: aki a Yacht Club Costa Smeralda-t választja, az egyrészt komolyan gondolja a dolgait, másrészt jó eséllyel nem nyúl mellé. Az augusztus 31. - szeptember 6. között zajló küzdelmekben kinek öt, kinek nyolc futam jutott.

Supermaxi osztály:




Wally-k:


Mini maxi-k:

Kövessetek bennünket Facebook-on, akadnak finomságok, amiket csak ott jelenítünk meg! És van még Twitter-oldalunk is…


Magyarul úgy mondjuk, "a hab a tortán".
Az angol "save the best for last".
Mi itt a blogban: "J-osztály".
ELVÉGRE MINEK RAGOZZUK? :-)





Tavaly ilyen volt.
fotók: Carlo Borlenghi
forrás: regattanews.com
Szerző: isail
Szólj hozzá!
Címkék: világbajnokság vitorlázás Carlo Borlenghi Maxi Yacht Rolex Cup J Class Yacht Club Costa Smeralda Wally Mini Maxi Supermaxi
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.


